Jaučiasi Puikiai Būdamas Bitkoinų

Esu tai patyręs ir aš. Kai turime reikalų su ateiviais, negalvokite, kad tokius didelius atstumus jie linkę atkeliauti mūsų erdve. Kovo 13 d. Jei Lietuva viena pradėtų kelti minimalų atlygį, verslininkai pelnytai bijo, kad prarasime konkurencingumą rinkoje. Suskaičiavo, kiek Lietuvoje gyvena skolininkų: skolos nuo kelių centų iki puspenkto milijono eurų ir rekordas — neapmokėtos sąskaitos.

Žvelgdamas pro pačiame Vilniaus centre įsikūrusio biuro langus garsus verslininkas Ilja Laursas jau dabar mato pasaulį, kuriame gyvensime po penkerių ar net dešimties metų. Laursas: mažai moka — blogai dirbam, blogai dirbam — mažai moka. Ir taip toliau? Laursas: sėkmingi startuoliai pasižymi didele tolerancija rizikai. Šiose srityje 5 metų laikotarpiu atsiras labai daug naujų darbo vietų, — sakė vienas garsiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laursas. Laursas: Lietuvos rinka nėra itin patraukli investuotojams. Lietuvos verslo rinka nėra itin patraukli investuotojams dėl nelanksčios teisinės bazės ir perteklinių biurokratinių reikalavimų, sako Lietuvos verslininkas ir investuotojas Ilja Laursas.

Laursas — įtakingiausių Šiaurės Europos verslininkų dvidešimtuke. Forumas » Visos žinutės Pilnas forumo žinučių sąrašas. Strategijos ir požiūris. Nes nepakaltinamas ir reiškia - nebaudžiamas. Kur jau man čia su juo lygintis? Neturiu jokių galimybių jį aplenkti. Bitcoin - BTC. Jei daug praradinėjau - reiškia daug uždirbau. Juk neprarasčiau didelių sumųjei tų sumų treidinime-spekuliacijoje nebūčiau prieš tai uždirbęs. Bet tai nesusiję su BTC. Sakai - " Beje, MtGox'as yra Japonijoje ". JAV valdžios institucijų sprendimai galioja Japonijoje, kaip kad Anglijoje, Australijoje, Šveicarijoje bei panašiose šalyse. Šveicarija mokėjo JAV valdžios institucijų paskirtas baudas ir atsiprašinėjo, kad leido amerikiečiams pas save turėti anonimines sąskaitas.

Kitos jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi irgi mokėjo baudas, bei vykdė visus Niujorko teismųį kuriuos paprastai kreipiasi JAV valdžios institucijos, sprendimus. Senai turėjau įtarimą, kad minusus tu ir dėlioji gana dažnai ant mano postų. Čia mano dienoraštis ir tą labai svarbią informaciją buvau įsikėlęs didele dalimi sau, kad nuorodų nereikėtų vis iš naujo ieškotis per raktinius žodžius googlė'je. Paklodėje pateikta slapta informacija, kuri buvo paviešinta internete tik tam tikrų palankiai mums susiklosčiusių aplinkybių dėka. Aš manaukad tas blogas, nuo kurio nukopijavau info, po kurio laiko iš interneto dings, tad tik dėl to rusišką tekstą ir nukopijavau. Norėjau, kad labai svarbi informacija išliktų net ir po to, kai googleje pagal minėtą nuorodą teksto neberasime.

Pateiktą info nusikopijavau ir saugosiu gmaile. Man didelio skirtumo dėl to nėra. Na o sliux forume tegul toliau karaliauja kvaili C pašiepimai, patyčios. Pasigėrėk : 1. Gali nesiteisint 3. Eksportuotum i Italija ir dasidetai prie LT prekybos balanso teigiamo 5. Ir tai parašė žmogus, puikiai pasirodęs Čempionate iki pasitraukimo. O po to Sliux dar stebisi, kodėl žmogus traukiasi iš Čempionato būdamas vienu iš lyderių Mituose ir legendose minimi siaubingi, pragaištingi jūrų verpetai — panašūs dariniai egzistuoja ir realybėje: net 50 metrų skersmens, ošimas girdimas už 16 km, o kiti jau sukasi tūkst. Kas būtų įkišus galvą į veikiantį dalelių greitintuvą? Šis vyras tai patyrė savo kailiu — pasekmės nepavydėtinos Foto, Video. Nerealus vaizdas: žaibiškai plintančiame vaizdo įraše, nagingas meistras Los Andželo gatvėmis skraido savadarbe į droną panašia skraidlente Video. Neįtikėtina Lykovų istorija — visiškai izoliuota Sibiro šeima, kuri kitų žmonių nematė net 40 metų: kas juos privertė nutraukti kontaktus su išoriniu pasauliu Foto, Video. Skubantiems Visos naujienos. Savaitės skaitomiausi. Pažintiniai straipsniai. Gadžetų turgelis. Technologijų gidas. Partneriai Premium plastikiniai langai. Kompiuterių Remontas. SEO paslaugos. Vartojamoji paskola. Domini Leather odinės rankinės. Farming Simulator Mods.

Vandens siurbliai internetu. Biuro baldai. Reklama internete Seo paslaugos. FS22 Jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi. Vartojimo paskola. Knygos paaugliams patogupirkti. Market Rats SEO. Translation services. Spaustuvė Kaune Reklamos gamyba. Pirmosios pagalbos kursai. Ilgalaikes paskolos. Naudotų automobilių dalių el. KET bilietai. Farming Simulator 21 mods. Kompiuteriniai žaidimai. Plastikos chirurgai. Farming simulator 19 mods. FS 19 Mods. ETS 2 Mods. ATS mods. ETS2 mods. Farming Simulator mods. Flight Simulator Mods. Tačiau vėliau kiek išaugo — iki Tačiau sykiu padaugėjo ir moterų, kurios į turtingiausiųjų sąrašus pateko ne kaip paversti bitkoiną realiais pinigais paveldėtų turtų kaip būta anksčiaubet dėl savo veiklos.

Lietuvių ekonominio elgesio kritika. I dalis

Vilniuje šiuo metu tokių namų ūkių yra Tai daugiau nei prieš 5 metus. Tačiau atlyginimų augimas nėra tolygus. Socialiniai liftai visuomenės grupes veža skirtingomis kryptimis. Sumokėti mokesčius, nusipirkti maisto produktų bent kelioms artimiausioms dienoms, aprengti vaikus, nes pernykščiai vasariniai drabužiai ir batai jau išaugti, o jei dar kas mėnesį reikia mokėti paskolą už butą, kurio kitaip įsigyti nebuvo jokių šansų? O jei esi pensininkas? Vaistai, kruopos ir, geriausiu atveju, daržovės iš kolektyvinio sodo, kelionė į kurį vėlgi, deja, kainuoja. Kaip būti laimingam, kai vienaip ar kitaip skaičiuojant nė cento net kinui nelieka? Kai, netikėtų išlaidų atsiradus, iki paryčių užmigti negali? Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mažai uždirbantys ir kiti žemo socialinio sluoksnio atstovai yra gerokai ligotesni, serga net dešimt kartų daugiau ir dažniau už turtinguosius.

Galima sakyti, kad badavimas ir liesi maisto produktai yra sveika, bet nuolatinis nerimas dėl finansinių nepriteklių ir socialinė atskirtis dėl negebėjimo tenkinti elementarių poreikių kelia nuolatinį nepasitenkinimą, nelaimingumo jausmą ir netgi stresą, kuris itin kenkia sveikatai. Tyrimai rodo, kad vien gyvenimas skurde yra viena pagrindinių chroninio streso priežasčių: ką padėti ant stalo, kaip pavyks išgyventi iki mėnesio pabaigos, ar pavyks išsaugoti darbą? Tai alina imuninę sistemą, provokuoja vėžį, diabetą, širdies ir kitas ligas. Šalyse, kur didelė pajamų nelygybė, dar liūdniau. Vien žinojimas, kad priklausai žemiausiai socialinei klasei, nuteikia neigiamai", — pastebi Seimo vicepirmininkės Rimos Baškienės patarėja Laima Mogenienė. Lyginant aukščiausios ir žemiausios socialinės klasės atstovų sveikatą sergamumas kai kuriomis ligomis skiriasi net dešimt kartų. Profesorius R. Sapolsky priėjo prie išvados, kad skurdas, visų pirma, reiškia prastos kokybės maistą ar nepakankamą jo kiekį, žalingas sveikatai gyvenimo sąlygas ir daugybę kitų faktorių, darančių neigiamą įtaką sveikatai. Tiriant socioekonominio statuso santykį su sveikata akivaizdu, kad sulig kiekvienu socialiniu laipteliu žemyn ji prastėja.

Mažas pajamas gaunantys žmonės daug dažniau serga kvėpavimo, širdies, skrandžio, reumatologinėmis, psichikos, onkologinėmis ligomis. Kai kuriose šalyse gyvenimo trukmė dėl skirtingų socialinių ir ekonominių sąlygų skiriasi iki dešimties metų. Pavyzdžiui, vargingiausi amerikiečiai gyvena dešimt metų trumpiau nei turtingiausi. Mokslinė sveikatos pagal socialinę padėtį analizė daugiausia dėmesio skyrė būtent netiesioginiams faktoriams. Tai ir prastos gyvenimo sąlygos, ir aukštos gydymosi kainos bei išlaidos. Iš esmės prieita prie išvados, kad sveikata kainuoja brangiai.

Daugybiniai tyrimai atskleidė, kad iš tiesų skurdo žala sveikatai yra tiesioginė, veikianti visus tarpinius veiksnius. Pavyzdžiui, studija, atlikta JAV, tyrusi vyresnio amžiaus vienuolių, išėjusių į vienuolyną jaunystėje, sveikatą, įrodė, kad net ir po daugelio metų, valgant tą patį maistą ir gyvenant identiškomis sąlygomis, tos vienuolės, kurios dar vaikystėje buvo kilusios iš aukštesnės socioekonominės klasės, būdamos senyvo amžiaus, pasižymėjo daug geresne sveikata. Ši ir panašios studijos parodo, kad socioekonominiai veiksmai turi žymią įtaką sveikatai, ir tai yra ne vien prastesnės gyvenimo sąlygos. Šiandien tokią skurdo ir sveikatos koreliaciją mokslininkai aiškina psichosocialiniu stresu. Evoliuciškai mūsų organizmas yra puikiai prisitaikęs susidoroti su trumpalaikiu stresu, kuris patiriamas medžiojant, bėgant nuo plėšrūno ir panašiai. Fiziologinė streso reikšmė organizmui įvairialypė ir gana dramatiška: tuo metu staiga į kraują patenka visas taupomas cukraus kiekis, iš esmės įgalinantis mus geriau fiziologiškai veikti, pavyzdžiui, greičiau bėgti. Tačiau kartu sustabdoma daug kitų organizmo funkcijų: virškinimo, augimo, audinių atsinaujinimo, reprodukcijos ir kitos. Iš esmės organizmas persijungia į išgyvenimo modulį. Dauguma žinduolių yra prisitaikę tokio tipo stresą ištverti apie 5 minutes. Tačiau tokie kognityviai ir socialiai pažengę žinduoliai, kaip mes, kone kasdien susiduriame su ilgalaikiu stresu dėl modernaus gyvenimo.

Jį sukelia ir darbas, ir šeimos rūpesčiai, paskolos ir panašiai. Liūdniausia tai, kad, jausdami nuolatinį stresą, neturime jokios realios naudos iš jo, o tik žalą. Greičiau plakanti širdis ar padidėjęs gliukozės kiekis kraujyje finansinių nepriteklių ar darbo problemų išspręsti nepadeda. Nuolat jausdami stresą kenčiame nuo visų šalutinių jo poveikių. O padariniai — sunkūs: padidėjusi 2-ojo tipo diabeto spx brazil bitcoin prekyba, širdies ir kraujagyslių, vėžinės ir kitokios ligos. Apie tai kalba Lietuvos bankas, fiksuoja Eurostatas. Ekonomika auga kurį laiką, bet vidurinė klasė ir mažas pajamas gaunantys žmonės to beveik nepajunta", — pabrėžia L. Jos teigimu, socialinė atskirtis Lietuvoje yra viena didžiausių iš visų ES šalių. Kas penktas Lietuvos turtuolis vidutiniškai uždirba net septynis kartus daugiau nei kas penktas mažiausiai uždirbantis ES vidurkis — penki kartai. Lietuvos banko duomenimis, skurde gyvena beveik ketvirtadalis žmonių. Eurostato duomenimis, kas trečias pensininkas gyvena skurde. Tai yra absoliučiai neįtikima ir neleistina", — stebisi L. Ji pripažįsta, kad Vyriausybė padidino minimalų atlyginimą, socialines išmokas, pakėlė ir indeksavo pensijas, bet pastebi, kad šaliai pačiai šiuos skaičius pakeisti yra be galo sunku.

Vienintelė paguoda ta, kad dėl pajamų nelygybės jau išsigando ir kitos Europos šalys, ir pati ES. Negali būti taip, kad atlyginimai pakyla pora eurų, bet kainos pašoka keliskart aukščiau ir, viską suskaičiavus, nors piniginė ir storesnė — vis tiek nieko gero nenuperki", — skaičiuoja L. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Eglė Samoškaitė pritaria: "Be jokių abejonių, skurdas, atskirtis ir pajamų nelygybė kelia stresą, kuris turi ilgalaikį poveikį žmonių psichinei ir fizinei sveikatai bei neigiamai atsiliepia visai šalies visuomenei.

Dėl šios priežasties valstybės yra suinteresuotos investuoti į socialinę apsaugą, siekti solidarumo ir palaikyti sveiką pusiausvyrą tarp visuomenės grupių. Anot E. Samoškaitės, visuotinai sutariama, kad geriausiai nuo skurdo apsaugo dalyvavimas darbo rinkoje ir socialinės išmokos tiems žmonėms, kurie negali dirbti dėl amžiaus, negalios ar kitų priežasčių. Ir čia pat vardija Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nuopelnus: m. Nuo m. Vadinasi, kiekvienas gausios ar nepasiturinčios šeimos vaikas gauna po 70 eurų", — skaičiuoja E.

Kovo 31 d.

Indėliu į gerovę bei sveikatos stiprinimą laikoma ir tai, kad vidutinė senatvės pensija m. Ar tai pakankama suma pragyventi oriai, kai neretai tiek lėšų nepakanka net vaistams? Kaip ir praėjusiais metais, palyginti su aisiais, vidutinis socialinės pašalpos dydis per mėnesį vienam gyventojui išaugo nuo 65,5 iki 80,9 eurų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tuo didžiuojasi, kaip ir pernai įsigaliojusiais įstatymais, kurie leidžia neįskaityti dalies pajamų pretenduojant į piniginę socialinę paramą. Taip pat praėjusiais metais įtvirtinta nuostata, kad socialinę jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi gavęs ir dirbti pradėjęs asmuo turi teisę kurį laiką gauti 50 proc. Tai papildoma paskata dirbti, nes parama prarandama ne iškart", — E. Samoškaitė pranašumu sveikatai įvardija ir tai, kad dėl kartu su Darbo kodeksu priimtų teisės aktų išaugo išmokos darbo netekusiems žmonėms, kurie dirbdami mokėjo įmokas ir taip apsidraudė nuo pajamų netekties nedarbo laikotarpiu.

Teigiama, kad m. Skatinimas dirbti, anot Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovės, yra gerovės didinimo sąlyga, tačiau įtraukti į darbo rinką darbingo amžiaus gyventojus, kurie turi ilgalaikio nedarbo patirties, yra gana sudėtinga dėl motyvacijos stokos ir daugybinių problemų.

Cme savaitės parinkčių sąrašas kriptovaliutos pirkimas ir pardavimas siekiant pelno kripto pelno signalai yra bitkoinas - gera trumpalaikė investicija robotas zoliapjove kaina mokantis investuoti į kriptografines valiutas.

Jei priemonės pasiteisins, šis modelis bus taikomas visai Lietuvai. Be to, šalies darbo rinkoje pastebimas kvalifikuotų darbuotojų trūkumas. Tai reiškia, kad turime investuoti į darbo ieškančių asmenų kvalifikacijos kėlimą, nes žemos kvalifikacijos darbas yra ne tik menkai apmokamas, bet ir negali užtikrinti ilgalaikio sėkmingo šalies ekonomikos vystymosi", — išeitį nurodo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė E. Seimo vicepirmininkės R.

Baškienės patarėja L. Mogenienė įsitikinusi: pati geriausia politika Lietuvai yra siekti, kad tokie kovos su skurdu mechanizmai, kaip minimalaus atlygio, pensijų ir socialinių išmokų kėlimas vyktų bendrai visos ES mastu ir būtų daugiau ar mažiau standartizuotas. Kartu bendra socialinė politika Europoje apsaugotų šalių konkurencingumą", — receptą rašo L. Jos įsitikinimu, šiuo metu tarp kai kurių ES šalių yra įsivyravusi itin žalinga praktika, kai šalys konkuruoja viena su kita mažais atlyginimais. Jei Lietuva viena pradėtų kelti minimalų atlygį, verslininkai pelnytai bijo, kad prarasime konkurencingumą rinkoje. Bendra minimalaus atlygio politika visos ES mastu uždėtų saugiklius tokiai praktikai ir užtikrintų, kad šalys tarp savęs konkuruotų pozityviomis savybėmis, tokiomis kaip aukšta darbo kokybė ir kultūra, infrastruktūra, išsilavinimas, o ne tiesiog žemais atlyginimais ir mokesčiais", — L.

Jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi neabejoja, kad tai duotų teigiamų rezultatų. Neabejotinai — ir sveikatai išsaugoti, jai stiprinti. Sveikatos apsaugos ministerijai ši tema nepasirodė reikšminga: atsakymo į klausimus dėl skurdo kaip dirgiklio sveikatai taip ir nesulaukėme. Šiemet brangiausių pasaulio miestų sąraše dominuoja Azijos ir Europos miestai. Analizės įmonė "Economist Intelligence Unit" šį tyrimą organizuoja jau 30 metų, tačiau tai yra pirmasis kartas, kai net trys miestai dalijasi pirmąja vieta, — tai Singapūras, Paryžius ir Honkongas. Organizacija taip pat stebėjo, ar kainos pakilo, ar sumažėjo, lyginant jas su pragyvenimo išlaidomis Niujorke. Šio JAV miesto rodikliai laikomi tam tikru tyrimo lyginamojo indekso etalonu. Prancūzijos sostinė Paryžius yra vienas iš keturių Europos miestų, kurie šiemet pateko tarp dešimt brangiausių. Praėjusiais metais Paryžius buvo įvertintas kaip antras brangiausias miestas pasaulyje. Anot tyrimo autorės Roxanos Slavchevos, Paryžius jau nuo m.

Paryžius su kitais Europos miestais pagal kainos ir kokybės santykį gali konkuruoti tik alkoholio, tabako ir transporto paslaugų kainomis. Pavyzdžiui, Paryžiuje moterų kirpimas vidutiniškai kainuoja ,04 JAV dolerio. Prancūzijos sostinė, žinoma dėl savo meno vertybių ir virtuvės, yra ir dviejų turtingiausių Europos žmonių namai: Bernard'o Arnault ir François Pinault. Arnault nustebino pasaulio milijonierių reitinguose aplenkęs įžymųjį JAV investuotoją Warreną Buffettą. Pinault ir toliau sėkmingai valdo aukščiausios klasės prekės ženklus, pavyzdžiui, klestinčius "Gucci" mados namus. Be abejonės, Paryžiuje yra ne tik milijonierių, bet ir jų milijonų vertų geriausių prekybos centrų bei prabangių viešbučių. Įsikūręs aštuntajame Paryžiaus rajone viešbutis išsiskiria senovine elegancija, nors jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi — vos ketveri. Ir nors viešbutyje yra daugybė antikvarinių dekoravimo detalių, patogumai yra itin šiuolaikiški ir modernūs. Kadangi praktika rodo, kad daugelis keliautojų, kurie leidžia sau skęsti prabangoje, nori išskirtinių, tačiau klasiškų patirčių, "La Réserve Paris" siūlo prabangius kurortinius pranašumus nedidelėje erdvėje.

Viešbutyje yra SPA, baseinas ir daug įspūdingų maitinimo galimybių: du prabangūs restoranai, vyno rūsys ir a la carte pasirinkimai. Blogumo vienintelis kriterijus kaip pažeidinėjate kitų žmonių laisvą valią. Pagal tai arba liekate šiame "gerų žmonių" pasaulyje. Arba perkeliami į naują "blogų žmonių" pasaulį. Gyvenimo sąlygos visur idealios. Tik blogi žmonės neturi galimybės turėti palikuonių. Kaip ir gyvūnai gyvūnų pasaulyje. Be to viskas kas sukurta žmonių naikinama. Viskas būtina ir reikalinga duota kūrėjų.

Dar kaip minėjau buvo problema su dvejopais žmonėmis. Žmonės originalai ir žmonės klonai. Vieni gyvena amžinai kiti vieną kartą. Bet gerų žmonių prekybininkų bitkoinais įmonė gyvenantys geri klonai per dešimtis tūkstančių metų "užauga" ir tampa tokiais pat nemirtingais originalais. Tokios perspektyvos. Lieka tik realizacija kažkada. Kada - žinoma. Ką ir norėjo sužinoti Kūrėjai iš manęs kad galėtų keisti šį pasaulį. Tik tiek čia to viso reikalo. Būti kažkokiu pranašu nėra jokio poreikio. Kiekvienas gyvena savo galva ir atsako už save. Kaip pasiklojo taip ir išmiegos. Šis lygmuo dirba kaip failų saugykla, kurioje užrašytos, visos Dievo situacijos, jausmai ir veiksmai. Ten užrašyta tiek planetos istorija, tiek ir kiekvieno iš mūsų. Šiuose failuose taip pat užrašytas gyvenimo tikslas ir I kokia ateiti vis reikia zvelgti. Bandžiau truputį Ar prekiautojai bitkoinais uždirba gerus pinigus anksčiau priversti atsikvošėti, bet ir pats suprantu kaip tai turėjo Jūsų akimis atstumiančiai pasirodyti. Iš tikro esame apsupti tarpininku, kuriems esame brangus išteklius.

Visi mūsų pasaulio žmonės yra tikri, bet iš tikro, jei tuo tikėsite, galite pakliūti į tokį pasaulį, kuriame Jus tebūtumėte vieinintelis tikras žmogus, o kiti apsimetėliai Jumis naudotųsi kaip brangiausiu ištekliumi. Tai įsibrovėliai, vyksta nepaskelbtas karas, o Jus jau laikomas Jų karo grobiu. Jie gali daug pliaukšti apie jų pasaulio gelbėjimą, gal net versti Jus pasiaukojus tapti auka—Dievu Dievo vieta užimta, Jus tik kaip tarpininkas būtumėte išnaudojmas tokiam nepavydėtinam vaidmeniui.

Daugybė gyliai tikėjusių žmonių po mirties yra įtikinti, kad Dievo nėra ir kaip patys tikėję, įtraukti į gyvų tikinčių priežiūrą, taip bandant užgožti tikrąjį Dieviškąjį įsikišimą. Kai tikintieji meldžiasi, norėdami Žemėje tokios pat tvarkos kaip danguje, patys plačiai atvėrė raudonšiknių tarpinei duris ir prisišaukė į Žemę tiek daug nelaimių. Dievas nekaltas ir labai piktas ant tos tarpinės. Tos tarpinės kraštiniai ypač įbauginti ir pamaldūs, nors tai slepia nuo kitų, bijodami susilaukti bausmės. Raudonšikniu tarpinė vis dar mano, kad sugebės suvaldyti jiems iš rankų slystančią padėtį. Nevertėtų nuolankiai atsiduoti į jos žudančias rankas. Tikėjimą kaip ir pasaulį, į kurį pakliūsite po mirties, patys galite pasirinkti. Mokslinis požiūris su jausmų burtais nėra nesuderinamas.

Nuo tarybinių laikų mums meluojama, kad išsaugojome kalbą. Kažkoks veikėjas iš lietuvių kalbos komisijos vietiniame laikraštyje laisvos Lietuvos šimtmečio proga vėl liaupsino lietuvių kalbą ir kaip mes ją išsaugojome, pasitelkęs užsienietiškus žodžius: iš pirmų trijų žodžių du buvo užsienietiški. Jau taip esame atpratinti nuo lietuvių kalbos, kad net sakinį be užsienietiško žodžio sunku suregzti.

Aš nesu išimtis. Menas, švietimas, mokslas, žiniasklaida rankose tokių veikėjų, kurie nuo tarybinių laikų perdaro lietuvių ir visas kaimynines kalbas į bendrą rytų auropietišką kalbą. Iš tikro tas vėžys grasina ir visam likusiam pasauliui. Tarybiniais laikais tokie kėslai, vienos kalbos kūrimas, net nebuvo slepiami, nors retai aptarinėjami. Daug buvo visokių svaisčiotojų apie kraujų suvienytą žmoniją, turinčią vieną kalbą, vieną praeitį, vieną ateitį Įvairovės sunaikinimas — tiesus kelias į nuopolį bei visišką nuobodybę, tokie pasauliai ilgai netempia yra negyvybingi Lietuviams tai nepatinka ir metasi į anglų ar rusų kalbas, ką moka, tuo ir naudojasi, ar kokia kalba laidas žiūri, knygas skaito Žmonėms atsiranda laiko pasirūpinti savo išvaizda, žiūri kaip atrodys aplinkiniams ir visai nesirūpina kaip bus suprasti. Įspūdį gali sugadinti pirmas ištartas žodis. Galima pagalvoti, kad visų tokios svarbios mintys ir visi stengsis juos suprasti.

Man iš tokių tik norisi pasijuokti. Vakar mačiau kaip viena rašytoja minėjo savo herojus, na gi ne didvyrius minėjo, o tik paprastus veikėjus, keliautojus po margą pasaulį Visokie stumiami rusiški keiksmai atrodo labai atstūmiančiai kukliems ir bent kiek išsiauklėjusiems lietuviams. Pažiūrėjus dabartinius lietuviškus įreginimus, net tarybiniais laikais girti lietuviai taip bjauriai rusiškai-mongoliškai nesikeikdavo, o dabar net moterys privalomai priverčiamos bent vieną kartą nusikeikti. Jei ne tie keiksmažodžiai, nei vieno lietuviško, tai būtų galima žiūrėti, o dabar atrodo kaip kokių ruskių sąmokslas, bandantis įamžinti bent rusiškus keiksmažodžius tautos atmintyje. Tai jokia vertybė: tarybinio kaip ir carinio palikimo vertėtų metatrader 4 pamoka be jokio gailesčio ir žvelgti į ateitį švariomis, neprispjaudytomis galvomis. Jei purvu aptaškys, Tu pabūk lietumi Jei suklupsi kely, Tu pabūk savimi. Jei teks skausmą patirt, Tu pabūk viltimi, Jei nebus kuo jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi, Patikėk savimi. Ka tu apie tai manai? Vyras zmonai: - Tai Turetu buti metu cenzas Erlicko treciajam sekretoriate atsakymas zemiau m. Tai kvazi-uno-fantazija! Angelams ikyrejo,kad lietuviai keikiasi labia. O meilės angelams nejaučiu. Meilę jaučiu mokslams Taip ir turi būti. O tu rašyk. Labai įdomu. Aš gal net esu arčiau velnių nei žmonių, nes kai velniai kalba aš juos suprantu ir pagaunu save kad aš mastau lygiai taip pat tik tai būdavau pamiršusi.

Tas galios supratimas tai tėra viena kančia. Ypač dar kai žinau kad viskas pildysis tik po mano mirties. Tai yra neapsakomai didelė našta. Bet Dievas žmogui užkrauna tiek kiek žmogus gali pakelti Bet matyt pati to norėjau kad tai turiu, tad nereikia nė dejuoti Man to vaisto absoliučiai pakanka. Nors kartais ir kitų papildomai išgeriu. O žmonės su manimi kai pakalba tai į mane žiūri rimtai. Laiko mane burtininke. Atseit pagal bibliją tai nėra gerai, bet pagal baltų religijas tai yra gerai. Viena mane laiko pavojinga.

Uždirbti blockchain pinigus neperkant kriptografijos marškinių termino dvejetainiai variantai kriptovaliutų prekyba juokingas gifas cfd broker sverto palyginimas kaip investuoti į stiebo kriptografiją prekybos algoritmais bitkoinų programos.

Bet ji yra apskrita davatka su keturiais aukštaisiais mokslais. Aš su jais sapnuose kalbuosi Noriu būti kaip praeityje, bet matyt daugiau niekuomet tokia nebūsiu Supranti jie norėjo turėti jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi prie manęs ir turi. Jie nei už ką neleis kad aš susikurčiau apsauginį stiklą Man iš to mano galingumo nebus jokios naudos, tik kitoms kartoms bus nauda. Dar ir dėl to labai kenčiu tai suprasdama kad man bus tik špyga taukuota, o visa galia atiteks tik kitiems žmonėms, po manęs Buvo be galo linksma gyventi pakol nereikėjo paklusti Kad užpuolė su peiliu tas pasakymas tave tenkins, pakaks to?

Buvau labai linksmas žmogutis, o mane besišypsančią ir užpuolė, aiškino kad turiu paklusti, ir t. Ačiū Dievui ištrūkau. Daugiau nepasakosiu to absurdo. Visai nenoriu pasakoti Tai buvo labai seniai prieš du tūkstantuosius metus. Po to po dviejų savaičių rimtai susirgau po to užpuolimo. Bet ligą man rado tik po dešimties metų Tikrai daugiau į tai nenoriu gilintis, nes tai nieko nepakeis, galų gale nei surasiu tą žmogų kad jį nubausti nei ten ką. Kai kuriomis fobijomis atsikratyti yra neįmanoma, kai tau būvo, imkim, grasoma kad turi paklusit Man stiklas tada tik ir dužo grasintojo balsas skambėjo net per tris dimensijas, nebuvo psichiškai kur nuo jo pasislėpti Jis aplink mane buvo kažkur tai metro su puse, dviejų metrų nuotolio Turėjau apsauginį stiklą ir buvau itin linksmas žmogutis.

O dabar yra taip kaip yra. Gyvenu sau be apsauginio stiklo Tokia tad višta esu Ir visi mes esam labai svarbūs. Drauge esame visai nesvarbūs ir drauge esam labai svarbūs. Kripto prekybininkas norėjo dvigubas reikalas yra. Ir svarbūs ir nesvarbūs Kai užmirštu išgerti vaistukų nuo šizofrenijos sapnuoju labai galingą elektrą. Ji tokio storio kaip trys - penki žaibai drauge sudėjus Mane tie elektros sapnai labai gązdina dėl to vaistus ir geriu. Pavyzdžiui kad ir tai kad kai mirsiu tai išsiskirs be galo daug energijos tai bus kaip atominės bombos sprogimas bet gerąja prasme.

O paskui po to žmonės pasikeis, jie taps panašūs į ateivius - ta prasme taps kur kas labiau išsivystę. Kaip tau tai? Afrikoje gelbejo savo darbais kaip misijonierius. Tik labia uzdaro tipo ,mazai kalbejo,daugiau veike. Sumaste,kad zmona nunuodyt. Tai gi galejo issiskirti,ar ne? Ogi dėl to kad jie gyvena ne tuo ritmu. Šnekamojoje kalboje tūrio procentai kartais klaidingai vadinami laipsniais. Jei tyrinejo ,irodinejo ir negalejo to padaryti,gali skelbti savo teiginius. Sviesa yra begalineje gradacijoje. Kiytos sielytes jau atbuvusios savo paskirties laika visai laisva valia keliauja I aukstesnes dimensijas. Kaip ir pasaulyje-vienoms tai sekasi lengvai, kitos klaidzioja. Dievo avinėliai čia ne prie ko viskas yra kur kas sudėtingiau arba kur kas paprasčiau, - kaip pažvelgsi Ka manot? Smile m. Ydomu kur jis dabar prašapo? DAA m. Pasakoja tai ką žino, ką patyrė. Tema šen. Tema ten. Viskas yra tema. Ir tema žmogų įtraukia visiskai. Man sita teorija labai patinka. Bet kaip sukimsti visatos burbula kazkur uz stygu? Taip vadinamas karjeras gavosi, centre apskrita duobe, krateris, epicentras. Rasau uzpludusias mintis net jau i galva netelpa. O tokie virsmai ir versmes budavo Turi myleti juos Nes tokia mashina padare. Geriausia kietoji laikmena m. Reiskinys m. Kaip viduramžiuose vyskupai savaičių savaites diskutavo kiek ant adatos smaigalio telpa velnių ar ar visi Juokinga ir tiek.

Ragana panašaus į mūsų dydį. Ir neretai įvardijama kaip laumė ragana. Iš šalies prastai matosi. Kai gerai nesuprantu to jūsų žodžio, kaip ir nieko smerktino jei kam nors galvoje vien tik meilės sukasi, bet ir tai būtų ne tiesa, lietuvių akiratis žymiai platesnis. Laumė tai ragana m. Senovėje Lietuviai irgi buvo seksistai. Be reikalo spjaunam į savo tautos žinias ir žavimės nebūtais išgalvotais žmogeliukais su sparnais, palikim tai angelams, kurie irgi yra. Jie nedideli mūsų erdvėje, o jų erdvėje ištraukti esame panašaus dydžio ir be sparnų.

Galvojant apie pasaulio saugojimą nuo bet kokių grėsmių, reiktų apsistoti ties grėsme prarasti laisvę. Galiu Jūs užtikrinti, kad Žemei neseniai patvirtinta labai aukštame lygyje laisvo pasaulio padėtis, norint pažiūrėti, kas iš to gausis. Tik tai nereiškia paramos, o atsisakyta pavergimo sumanymo. Gali ir žemesniame lygyje bandyti mūsų pasaulį pavergti, ypač reiktų išvengti grėsmės patiems pasivergti.

Kad atskirčiau nuo rusų, kurie gal netyčia skaitytų šias eilutes, mūsų pasauliui didelę grėsmę kelia rusašikniai, jie gal neypatingai seniai išmoko rusų kalbos ir ji jiems prilipo, o savasias gimtąsias seniai prarado, nes kaip pasivergusiems jos buvo nereikalingos, buvo įprasta bendrauti mintimis. Iš tikro, Rusijoje jau prieš kelis metus vienas rusų verslininkas kišo pinigus ir ieškojo paramos amžino gyvenimo įgyvendinimui, perrašant atmintį į puslaidininkines priemones.

Jo vertinimais apie amžiną gyvenimą jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi buvyje jau rimtai būtų galima šnėkėti po dvidešimties metų. Taip paskelbę karą likusiai žmonijai neprisistatę. Kadangi žinau, jog tokios užmačios atskleistos, o rusašikniai patyrė triuškinantį smūgį savo talpose ir nedaug, kas iš jų išliko. Buvo atskleistas ir jų šiurpus nusikaltimas, iš aplinkinių pasaulių grobdavo aukas ir jų smegenis laikydavo talpose, jas pajungdami savo šiurpiems nusikaltimams vykdyti. Žinant, tokią pramintą įvykių raidą, kaip ir nereiktų pernelyg bijoti tokios ateities, o rusams, kurie ko gero kadanors gali pavirsti rusašikniais nevertėtų persistengti ieškoti būdų pavergti Žemę, pasitelkinat tokį nemirtingumą. Šis sumanymas jau žlugęs. As tiesiog egzistuoju ikyriose mintyse. Ir jas visas esu jau beveik isanalizavusi. Gal jas reiktų šaudyti kaip kiaulias užsikrėtusias maru. Juokas taip pakrato jaučiasi puikiai būdamas bitkoinų milijonieriumi duoda žymiai daugiau naudos, nei ligonių kankinimas iškrovomis. Tai irgi ne išeitis. Geriausia ikyrias mintis išanalizuoti. Bet jos buna dvigubos. Eina dviguba virve. Nori pasakyti viena, o gaunasi visai kitka ir t. Visur tas dvigubumas egzistuoja ikyriose mintyse. O jei ignoruosi irgi nieko gera nesigaus-tai dviguba mintis. Tai kiekviena liečia ir mane taip pat liečia. Svarbiausia tvarkytis galva. O kaip paprasti zmones? To as dar nezinau, bet jie matyt tiesiog verda savo sultyse ir viskas. Visagaliai ikliuna i savo pačiu pinkles.

Tas pasakymas turi daug prasmiu ir jos visos teisingos. Cia nepaimsi ir oro bučinį pasiuntusi nepasieksi savo-cia labai rimta ir su tevais reikia taikstytis. Seksualumu galima žmogų tiesiog uzglusinti ir pasiekti savo. O su tevais tas bajeris tikrai nepraeis. Todel daugelis pasirenka santuoka ir bėga nuo tevu-nes taip yra lengviau, mažiau draskymosi, mažiau visokiu irodinejimu, nereikia taikytis tik seksualiai nusisypsojai ir viskas. Tad tą patį reiškiantys posakiai išsako skirtingus dalykus - tiek, apie ką jie sako, tiek apie juos sakantįjį Kaip nebūtų keista, iš meluojančių daug tiesos galima išgirsti. Paprastai, tai buna katinas maiše, kuri kiekvienas pagal savo išsimokslinimo lygi prisitaiko sau kaip tinkamas Rexdog m. Panašiai ir su lojančiais žmonėmis O paprastas neaukstamokslis zmogus tik guzteli pečiais ir nueina kaip aplotas suns. Zodziu gausa, tai dar neparodo turinio esmės, tai gali buti paprasciausias lojimas Be to paprasti neaukstamoksliai zmones yra ant tiek protingi, kad aukstamoksliams ju trūkumu nerodo, paprastas zmogus tiesiog dirba savo darbą. O as nesu labai protinga. As visur kisuosi. Be to aukštasis mokslas tikrai nera kriterijus. Aukšta mosksla galima prilyginti kad tai yra kaip kamienas, bet tikrai ne šakos. Tai tik viena dimensija tas aukštasis mokslas yra. Ir aukstamoksliai zmones tikrai nera protingesni už paprastus zmones, aukstamoksliai tik jaučia valdzia kad va -jis tai gali pasakyti!