Elektroninė Prekyba

Prekių keitimas ir grąžinimas Interaktyvi prezentacija: prekių keitimas ir grąžinimas Netinkamos kokybės prekių keitimas ir grąžinimas: informacija verslui Vartotojų teisės įsigijus netinkamos kokybės prekę Kur kreiptis dėl vartotojų teisių pažeidimų DUK: nekokybiškų daiktų keitimas ir grąžinimas DUK: kokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas DUK: vartotojų teisės įsigijus prekes internetu Maisto produktai Maisto priedai Ekologiški maisto produktai GMO Maisto prekės Ženklinimas Ne maisto produktai Paslaugos Prekės Ženklinimas Atsakingas vartojimas Apklausos Ar pardavėjai suteikia išsamią informaciją perkant prekę? Apie mus Apie Struktūra ir kontaktai Veikla Teisinė informacija. Kuo skiriasi internetine prekyba nuo elektronines prekybos.

  1. Kaip pradėti investuoti į bitkoiną nigerijoje
  2. Laikantis socialinio atstumo ir neveikiant daugeliui fizinių parduotuvių, esame tiesiog priversti perlipti per savo įsitikinimus ir užsisakinėti įvairias prekes internetu.
  3. Elektroninė komercija – Vikipedija
  4. Geras dvejetainių parinkčių tarpininkas geriausia dvejetainio pasirinkimo sandoris
  5. Dvejetainių parinkčių praktikos sąskaita kaip pasakyti, į kurią kriptovaliutą investuoti

Pasak D. Kleponės, e. Verslui tai buvo didžiulė paskata transformacijai ir mes matome, kad ji sėkmingai vyksta. Verslas Lietuvos Verslas koronaviruso akivaizdoje: elektroninė prekyba tampa išsigelbėjimo ratu įmonėms 3. Kompiuteris; internetas. Elijus Čivilis. Dainius Liulys. Prekyba internete. Daina Kleponė.

Vartotojų rezultatų suvestinėse apžvelgiama, kaip veikia ES vartotojų bendroji rinka.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas lrt. Darbo laikas I-IV 8. Šioje svetainėje naudojami slapukai angl. Savo sutikimą vsada galėsite pakeisti slapukų valdymo puslapyje. Būtini slapukai reikalingi, kad svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos bent minimaliomis funkcijomis: ją naršyti, sutikti ar nesutikti su slapukų naudojimu. Šie slapukai negali būti išjungti. Šie slapukai leidžia svetainei įsiminti Jūsų pasirinkimus, nustatymus, nuo kurių priklauso, kaip ir ką matote svetainėje, pvz. Jie taip pat suteikia galimybę Jums elektroninė prekyba suasmenintą informaciją. Jei išjungsite šiuos slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti. Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Birželio 1-osios šventė Vaikų ligoninėje: dalinkimės šypsenomis, kurios padeda sveikti

Šie slapukai naudojami analizuojant svetainės lankomumo statistiką. Jie leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume išmatuoti svetainės efektyvumą ir ją tobulinti, siekdami ją padaryti kuo naudingesnę ir patogesnę lankytojams. Jie padeda mums sužinoti, kurie puslapiai yra labiausiai ar mažiausiai lankomi, kaip lankytojai vaikšto per svetainės puslapius. Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra anoniminė, nes saugomi tik visų lankytojų bendri rodikliai. Šiuos slapukus nustato trečiosios šalys, pvz. Jos stebi jūsų elgesį su jų tiekiamu turiniu, pvz. Jei išjungsite šiuos slapukus, svetainėje negalėsite žiūrėti elektroninė prekyba teikiamo turinio, pvz. Slapukų teikėjas gali naudoti šiuos slapukus, kad sektų jūsų elektroninė prekyba ir pagal juos Jums parinktų panašų turinį kitose svetainėse. Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami. Vartotojams Prašymai Kaip pateikti prašymą? Verslininkams Teisės aktų sąvadas Kontroliniai klausimynai Patikrinimų planai Deklaracija dėl pirmųjų verslo metų Informacijos teikimo vartotojui reikalavimai Mokymai ir seminarai Ūkio subjektų priežiūra Mažareikšmiškumas. Turizmo paslaugų teikėjai. Kaip pateikti prašymą? Apie Tarnybą Struktūra ir kontaktai Geriausia akcijų prekybos programinė įranga informacija Veiklos sritys Administracinė informacija Ūkio subjektų priežiūra Asmens duomenų apsauga Paslaugos Atviri duomenys Nuorodos Skelbimai Bendradarbiavimas Vartojimo ginčų komisijos Korupcijos prevencija Pranešėjų apsauga Kokybės politika Dvejopa produktų kokybė Savanoriškas pavojingų produktų atšaukimas.

Europos Sąjungoje elektronine prekyba pasitikima labiau, tačiau vartotojų elektroninė prekyba išmanymo lygis vis dar žemas m.

E-prekybos privalumai

Vartotojų teisių išmanymo lygis didėja, tačiau jis vis dar žemas ir nevienodas skirtingose ES šalyse Palyginti su m. Mažmenininkai apie vartotojų teises turi nepakankamai žinių m. Kalbant apie skundų nagrinėjimo spartą, dar yra kur tobulėti Nors vartotojai turi vis mažiau priežasčių skųstis, tie, kurie buvo pateikę skundus, yra labiau patenkinti tuo, kaip jų skundai tvarkomi. Visuotinai pripažįstama, kad elektroninio verslo plėtra šalies ekonomikai yra labai svarbi — elektroninis verslas padeda pasiekti platesnes rinkas ir platesnį vartotojų ratą. Todėl kiekvienos šalies ekonomikos augimas siejamas su tuo, kiek efektyviai verslas įvaldys elektroninę erdvę. Verslo perkėlimas į elektroninę erdvę priklauso nuo daugelio aplinkybių - verslininkų kompetencijos ir išradingumo, vartotojų pasitikėjimo naujomis technologijomis, valdžios institucijų sugebėjimo sukurti verslui netrukdančias teisines normas ir sąlygas, kurios reikalingos verslo plėtojimui informacijos prieinamumui, elektroninio verslo plėtrai. Nors elektroninė prekyba nuolat tobulėja ir kinta, tačiau Lietuvoje apsipirkimas internetu vis dar nėra labai populiarus. Elektroninių parduotuvių yra labai daug, prekių pasirinkimas taip pat didelis. Internetu galima įsigyti ne tik prekių, bet ir nusipirkti įvairių paslaugų.

Nors pirkti internetu yra labai patogu, nemažai žmonių dar baiminasi tai daryti. Tyrimo problema. Atlikdami tyrimą siekėme išaiškinti, ką respondentai žino apie elektroninę prekybą, ar naudojasi elektroninės prekybos teikiamomis galimybėmis, kas skatintų aktyviau tai daryti, kokius elektroninės prekybos privalumus ir trūkumus jie įžvelgia. Tyrime dalyvavo 96 asmenys, iš kurių 63,54 proc. Vyrų ir 36,46 proc. Apklaustųjų amžius nuo 20 iki 50 metų. Pagrindiniu tyrimo trūkumu galimatyrimo tikslas — atlikus anketinę apklausą, sužinoti respondentų nuomdarbo struktūra — namų darbą elektroninė prekyba dvi pagrindinės dalys: teorinė ir praktinė.

Security in Computing and Commun

Teorinėje dalyje nagrinėjama elektroninės prekybos samprata, būdai ir galimybės. Praktinėje dalyje apibendrinami anketinės apklausos rezultatai, taip pat pateikiami pasiūlymai problemoms spręsti. Namų darbe remtasi šių autorių: sodžiūtės l. Kbalabanovo i. Klausti Įkelti Prisijungti. Elektroninė prekyba Lietuvoje. Darbo tema Internetinė prekyba lietuvoje. Elektronine prekyba referatas. Elektronines prekybos samprata. E-prekyba lietuvoje. Elektronine prekyba skaidres. El prekyba lietuvoje. Elektronine prekyba referatai.

Nemokamas internetinis forex mokymas pradedantiesiems